درباره ما

 

هولدینگ آپادانا با هدف یکپارچگی سبد دارایی‌های گروه و مدیریت بهینهٔ سرمایه‌های شرکت‌های وابسته در سال ۱۳۹۶ شکل گرفت و مدیریت زنجیرهٔ ارزش در صنعت غذا را در اولویت سرمایه‌گذاری‌های خود قرار داد.

گروه آپادانا با ارائهٔ سبد متنوعی از محصولات در صنایع غذایی، به‌ویژه در گروه‌های چاشنی‌ها، دورچین‌ها، و طعم‌دهنده‌ها همیشه کوشیده تا به وعده‌های غذایی مصرف‌کنندگان طعمی متفاوت و لذت‌بخش‌تر دهد. این کوشش زمانی به ثمر می‌رسد که انتخاب مواد اولیه و محصولات کشاورزی با دقت انجام شود، از فناروی‌های پیش‌رفته‌ در تولیدات استفاده گردد، فراورده‌ها با شبکه‌ای گسترده به نقاط فروش عرضه و ارسال شود، و در نهایت برند‌های قدرتمندی را ارائه دهد تا مصرف‌کنندگان به آن اعتماد کنند. گروه آپادانا با ارائهٔ محصولات متنوع با برند‌های معروفی چون مهرام و آلمو (که در کارخانه‌جات زیرمجموعه‌ٔ گروه آپادانا تولید می‌شود) و هم‌چنین با بهره‌گیری از خدمات پخش و توزیع سراسری پرنیان در ایران راه را برای توسعه‌ٔ برند‌ها و محصولات متمایز خود هموار کرده‌است.

این گروه در صنایعی دیگر نیز، از جمله لوازم خانگی، صنعت ساختمان، معدن، و بازار سرمایه، حضور دارد و در تلاش است برندهای ارزشمندی را هم که در این‌ حوزه‌ها در اختیار دارد به اوج تجلی و موفقیت سوق دهد.

هیئت مدیره

امیرمحمد گنجی

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

پیروز ملک زاده

عضو هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل

جمال سید صالحی

عضو هیئت مدیره