آردل

 

شرکت: آردل
سال تأسیس: 1343
دفتر مرکزی: تهران
کارخانه: تهران

ardel

شرکت آردل یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های ایرانی در تولید لوازم خانگی‌ست که فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۴۳ آغاز کرده و طی دهه های فعالیت خود در زمینهٔ تولید لوازم خانگی، با تمرکز بر طراحی و تولید اجاق گاز با کیفیت، توانسته‌بوده به‌عنوان محبوب‌ترین برند ایرانی بیش‌ترین سهم بازار را به خود اختصاص دهد. در طول دهه اخیر، شرایط اقتصادی آسیب پذیر تولید محصولات  داخلی منجر به کاهش عرضه محصولات آردل در بازار شد تا دوباره در سال ۱۳۹۹ آردل با سبد کامل تری از محصولات تولیدات خود را آغاز نمود و به عنوان یکی از پر افتخارترین برندهای لوازم خانگی کشور مجددا به چرخه فعالیت اقتصادی خود بازگشت.

فلسفه آردل، از روز اول، حمایت از مشتریان و مصرف‌کنندگان در برآوردن نیازهای حداکثری ایشان بوده؛ ولی در طی چند سال گذشته تغییراتی گسترده در بازار و خواست مصرف‌کننده ایجاد شده که ما را برای حفظ جایگاه خود نیازمندِ بازسازی و توانمندسازی همه‌جانبهٔ خود و اجرای برنامه‌هایی نموده تا بتوانیم هم‌چون گذشته به‌عنوان هویت صنعت اجاق گاز شناخته شویم. برای همین نیز ترجیح دادیم که، تا آماده‌سازی کامل، حضور کاملی در بازار نداشته‌باشیم. مهم‌ترین موضوع در این میان ارتقای سطوح مختلف فناوری بود که برای همین منظور از یکی از معتبرترین شرکت‌های مهندسی بین‌المللی (که در راه‌اندازی آردل از روز نخست در کنار ما بوده) مجدداً کمک گرفتیم. گروه مهندسی آردل (Ardel Engineering Group) در سطح جهانی به‌عنوان یک گروه پیش‌رو در ارائهٔ خدمات مهندسی شناخته شده و همکاری با آن کمک شایانی به توسعهٔ فناوریِ آردلِ امروز نموده‌است.

ما، در کنار توسعه و به‌روزآوری فرایندهای تولید محصول، تمرکزی ویژه‌ بر توسعهٔ فرایندهای پشتیبانی از مشتری و توسعهٔ شبکهٔ خدمات پس‌ازفروش خود داشته‌ایم و با راه‌اندازی شبکهٔ گستردهٔ خدمات مشتریان توانسته‌ایم، در حوزهٔ شرایط ضمانت و خدمات، مفاهیمی جدید را در بازار تعریف و پیاده کنیم. برای اجرای تمام این موارد، بازسازی منابع انسانی در دستور کار قرار گرفت که اکنون ترکیبی زیبا و مؤثر از تجربه، جوانی، و خلاقیت را در آردل ایجاد کرده‌است.

اکنون ما با فصل جدیدی از تاریخ طولانی خود روبه‌روییم و تصمیم گرفته‌ایم از لحاظ نوآوری و فناوری مجدداً به‌عنوان رهبر بازار در طراحی و تولید انواع لوازم خانگی مطرح شویم.

 برای تولد دوبارهٔ آردل، من و همکارانم تصمیم گرفته‌ایم همهٔ مراحل کار را بر اساس دو اصلِ زیر توسعه دهیم:

– بهترین بودن

 – متفاوت بودن

اکنون بسیار خوشحالیم که کار دشوارِ ما در طی ۲ سال گذشته برای مدرن‌سازی برند آردل و توسعهٔ سبدی منحصربه‌فرد از محصولات و نیز فرایندهای پشتیبانی از مشتری به ثمر نشسته و آمادهٔ حضوری قدرتمند در بازار شده‌ایم.

تیم آردل از شما بابت زمانی که برای بازدید از وب‌سایت ما صرف نموده‌اید قدردانی می‌کند و امیدواریم که به ما فرصتی برای ارائهٔ خدمت بدهید.

مأموریت برند

مأموریت ما از ۵۵ سال پیش که آردل را پدید آوردیم تا امروز بسیار ساده بوده‌است: بهترین محصول و پشتیبانی را به مشتریان خود ارایه کنیم.

 

وعدهٔ برند

مردم مدت‌‌ها فکر می‌کردند آردل صرفاً در کارِ تولید اجاق گاز است؛ اما، در واقع، کارِ ما ارائهٔ راه‌حل در مورد طراحی داخلی قلب تپندهٔ هر خانه (یا همان آشپزخانه) است.

 

چشم‌انداز برند

این که مطمئن شویم لحظات حضور شما در آشپزخانه بهترین بخش از زندگی شما شده‌است.

شرکت برتر بودن در تولید لوازم خانگی در کشور به‌معنای بزرگ‌ترین بودن نیست؛ بلکه به‌معنای بهترین بودن از نظر ارزش‌دهی به مصرف‌کننده، خدمات‌رسانی به مشتری‌، برخورداری از کارمندان بااستعداد، و رشد مداوم و قابل‌پیش‌بینی‌ست.

بیانیهٔ جایگاه برند

محصولات ما راه‌حل‌هایی با قدرت و دوام فراوان برای زیباتر نمودن فضای آشپزخانه‌اند. ارائهٔ محصولات اصلی مورد‌استفاده در آشپزخانه با حداکثر کیفیت و دوام و طراحی ساده و دل‌پذیر، در کنارِ ارائهٔ پشتیبانی مسئولانه و مستمر، فضایی آرام و لذت‌بخش برای مصرف‌کنندگان ایجاد می‌کند.

محصولات

  • انواع اجاق‌گازهای صفحه‌ای، رومیزی، فِردار، و الکترونیکی
  • انواع هود
  • انواع فرِ توکار و روکار برقی و گازی
  • انواع سینک آشپزخانه

ارزش‌های برند

– جاه‌طلبی: برای به‌دست‌آوردن بالاترین رتبه و مقام

– مسئولیت‌پذیری: برای برآوردن کامل انتظارات مشتریان

– رشد و توسعه: برای پدیدآوریِ و توسعهٔ مستمر محصول و خدمات

–  شور و شوق: برای ارائهٔ بهترین‌ها

–  یادگیری: برای به‌روز نگه‌داشتن دانش