مهرام

 

شرکت: گروه تولیدی مهرام
سال تأسیس: 1349
دفتر مرکزی: تهران
کارخانه: قزوین

mahram

برند مهرام از نخستین برندهای تولیدکنندۀ چاشنی با استانداردها و کیفیت جهانی است که در طول دوره ۵۰ ساله از تأسیس خود محصولات جدیدی را برای اولین بار در ایران تولید کرده است. گروه آپادانا در حوزۀ تولید موادغذایی مالک چندین کارخانۀ تولید موادغذایی مالک چندین کارخانۀ تولیدی در سراسر کشور است و در زمینۀ کشت و تأمین مواد اولیه کشاورزی نیز فعالیت خود را توسعه داده است.

برند مهرام در سال ۱۳۴۹ تأسیس شد و فعالیت خود را با ارائهٔ ۶ محصول آغاز کرد و با مایونز به شهرت رسید. امروز این برند بالغ بر ۷۲ محصول دارد که در دسته‌های محصولیِ مختلفی مانند مایونز، انواع سس‌های سالاد و غذا، انواع محصولات بر پایهٔ گوجه‌فرنگی و کچاپ، ترشی و شور، عسل و مربا، فرآورده‌های زیتون، افشره، سرکه، و انواع کنسروهای غیرگوشتی قرار می‌گیرند. این برند به‌عنوان مشهورترین برند ایرانی ارائه‌کننده‌ٔ  کچاپ و مایونز شناخته می‌شود.

کارخانهٔ مهرام نخستین کارخانهٔ تولید سس به روش صنعتی در ایران و با ظرفیت تولید ۲۵۵ تن در روز است . کارخانهٔ مهرام تولیدکنندهٔ مایونز، انواع سس‌های غذا و سالاد، و انواع سس‌های بر پایهٔ گوجه‌فرنگی (مانند رب ، کچاپ و سرکه) است.